17 Şubat, 2019 - Pazar

YURT DIŞI TEŞKİLATI

Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Adres: Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA
Telefon: +90 (312) 296 60 00
Faks: +90 (312) 215 23 12
E-Posta: diyih@csgb.gov.tr
 

 

 

Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Tiergartenstr.18-21, 10785 Berlin ALMANYA
Telefon 0049 30 27896850
Faks 0049 30 27896858
E-Posta berlinmus@csgb.gov.tr
Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Johann Georg str. 11, 10709 Berlin - ALMANYA
Telefon 0049 30 3415395
Santral 0049 30 89250 33/34
Faks 0049 30 3424204
E-Posta berlinata@csgb.gov.tr
 
Düsseldorf Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Willstätter Str.9 40549 Düsseldorf- ALMANYA
Telefon 0049 211 4547846
Telefon 0049 211 53811385
Faks 0049 211 4547846
E-Posta dusseldorf@csgb.gov.tr
 
Essen Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Am Zehnthof 55, 45307 Essen - ALMANYA
Telefon 0049 201 793340
Faks 0049 201 784779
E-Posta essen@csgb.gov.tr
 
Frankfurt Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Kennedyallee 115-117, 60596 /Main - ALMANYA
Telefon 0049 69 778841
Santral 0049 69 79500328
Faks 0049  69  778041
E-Posta frankfurt@csgb.gov.tr
 
Hamburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Mittelweg 13/3, D-20148 Hamburg - ALMANYA
Telefon 0049 40 44809366
Faks 0049 40 44809255
E-Posta hamburg@csgb.gov.tr
 
Hannover Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
An der Christuskirche 3, 30167 Hannover- ALMANYA
Telefon 0049 511 3632509
Faks 0049 511 3008104
E-Posta hannoverataseligi@csgb.gov.tr
 
Karlsruhe Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Rintheimerstr. 82 76131, 7613 Karlsruhe - ALMANYA
Telefon 0049 721 857787
Faks 0049 721 84719
E-Posta karlsruhe@csgb.gov.tr
 
Köln Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Luxemburger Str. 285, 50354 Hürth-F.Almanya
Telefon 0049 2233 979690
Telefon 0049 2233 9741829
Faks 0049 2233 76732
E-Posta koln@csgb.gov.tr
 
Mainz Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
An der Karlsschanze 7, 55131 Mainz ALMANYA
Telefon

0049 6131 3294832

0049 6131 9826027

Faks 0049 6131 4803365
E-Posta mainz@csgb.gov.tr
 
Münih Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Goethe Str. 5/3 , 80336 München- ALMANYA
Telefon 0049 89 55028848
Santral 0049 89 1780310
Faks 0049 89 55028849
E-Posta munih@csgb.gov.tr
 
Münster Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Lotharinger Str.25-27, 48147 Münster ALMANYA
Telefon 0049 251 28799200
Santral 0049 251 4147052
Faks 0049 251 28799201
E-Posta munster@csgb.gov.tr
 
Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Regensburger Str.69; 90478 Nürnberg - ALMANYA
Telefon 0049 911 9467634
Telefon 0049 911 260166
Faks 0049 911 4099293
E-Posta nurnberg@csgb.gov.tr
 
Stuttgart Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Kernerplatz 7, 70182 Stuttgart / ALMANYA
Telefon 0049 711 16667510
0049 711 16667530
Faks 0049 711 88786299
E-Posta stuttgart@csgb.gov.tr
 
Vaşington Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
2525 Massachusetts Avenue NW, 20008 Washington DC AB
Telefon +1 202 612 6796
E-Posta vasington@csgb.gov.tr
Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
24 Albert Road South Melbourne VIC 3205 -AVUSTRALYA Posta adresi: PO BOX 323, South Melbourne, VIC. 3205
Ateşelik 0061 3 96822182
Santral

0061 3 96966066 

0061 3 96966046

Faks 0061 3 96966104
E-Posta melburn@csgb.gov.tr
Bregenz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Senderstrasse 10, 6960 Wolfurt / AVUSTURYA
Telefon 0043 5574 62518
Faks 0043 5574 62518
E-Posta bregenz@csgb.gov.tr
 
Salzburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Strubergasse 9, 5020 Salzburg-Avusturya
Telefon 0043 662 424116
Faks 0043 662 424116
E-Posta salzburg@csgb.gov.tr
Viyana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Hietzinger Hauptstrasse 29 A 1130 Wien/Avusturya
Telefon 0043 187 60751
Faks 0043 187 61830
E-Posta viyana@csgb.gov.tr
Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Samed Vurgun Küçesi, No:134, Bakü-AZERBAYCAN
Telefon 00994124499503
Faks 00994124499504
E-Posta baku@csgb.gov.tr
Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
4.Rue Montoyer, 1000 Brüxelles - BELÇİKA
Telefon 0032 2  5133128
Faks 0032 2  5140748
E-Posta bruksel@csgb.gov.tr
 
AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Avenue Des Arts 36-38 - 1040 Brussels - BELÇİKA
Telefon 0032 2 2896298
Faks 0032 2 5110450
E-Posta abmus@csgb.gov.tr
Abu Dabi Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Embassyies Area, W59-02 /1, No:34, P.O.Box:3204, Abu Dhabi-UAE
Telefon 00971 2 441 32 11 / 00971 2 410 99 15
Faks 00971 2 441 33 12
E-Posta abudabi@csgb.gov.tr
Cezayir Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Ambassade de Turquie á Alger, 21, Villa Dar El-Quard, Chm. de la Rochelle, Blvd. Col. Bougara Alger-16000/ALGERIE
Telefon

00213 212 30004

00213 212 30060

Faks 00213 212 30112
E-Posta cezayir@csgb.gov.tr
Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Vestagervej 16, 2100 Kopenhaven - DANİMARKA
Telefon 0045 391 80125
Faks 0045 391 83388
E-Posta kopenhag@csgb.gov.tr
Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
87, Rue de Sèze 69006 Lyon –FRANSA
Telefon 0033 9 64 44 54 71
Santral 0033 4 72 83 98 57
Faks 0033 4 78 26 30 03
E-Posta lyon@csgb.gov.tr
 
Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
44, rue de Sèvres, 92100 Boulogne - Billancourt - FRANSA
Telefon 0033 1 46990267
Faks 0033 1 46990267
E-Posta paris@csgb.gov.tr
 
Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
10, Rue Auguste Lamey, 67000 Strasbourg / FRANSA
Telefon 0033 3 88371427
Santral 0033 9 54671427
Faks 0033 3 88371427
Faks 0033 3 88379739
E-Posta strazburg@csgb.gov.tr
OECD NEZDİNDE TÜRKİYE DAİMİ TEMSİLCİLİĞİ ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK
MÜŞAVİRLİĞİ
Adres: 9, Rue Alfred Dehodencq 75016-Paris
Telefon 00 33 1 42889845
Faks 00 33 1 45272824
E-Posta oecdmus@csgb.gov.tr
Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Keizerstraat 8, 7411 H.G. Deventer HOLLANDA
Telefon 0031 10 4144052
Faks 0031 570 611394 - 619554
E-Posta deventer@csgb.gov.tr
 
Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Jan Evertstr 15, 2514 BC Den-Haag - HOLLANDA
Telefon 0031 70 3620282
Faks 0031 70 3620117
E-Posta lahey@csgb.gov.tr
 
Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam - HOLLANDA
Telefon 0031 10 4144052
Santral 0031 10 4132270 (*)
Faks 0031 10 4144052 - 4114417
E-Posta rotterdam@@csgb.gov.tr
Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Rutland Lodge , Rutland Gardens, London SW 7 1BW - İNGİLTERE
Telefon 0044 20 758 159 88
Faks 0044 20 759 169 11
E-Posta londra@csgb.gov.tr
Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Dag Hammerskjölds Väg 20, 115527 Stokholm - İSVEÇ
Telefon 0046 8 660 35 50 0
Faks 0046 8 663 55 14 - 663 35 14
E-Posta stokholm@csgb.gov.tr
Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Weinbergstr. 65, CH- 8006 Zürich - İSVİÇRE
Telefon 0041 44 3639313
Faks 0041 44 3682919
E-Posta zurih@csgb.gov.tr
 
BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
28 B. Chemin du Petit Saconnex,1211 Geneve 19- İSVİÇRE
Telefon 0041 22 9185089
Telefon 0041 22 7334987
Faks 0041 22 7340859 .
E-Posta ilo@csgb.gov.tr
 
Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Lombachweg 33, CH-3006 Bern - İSVİÇRE
Telefon 0041 31 3510629
Faks 0041 31 3528819
E-Posta bern@csgb.gov.tr
Ottava Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto, ON M5V 2Z2 Kanada
Telefon 001 416 5464466
Faks 001 416 5464465
E-Posta ottava@csgb.gov.tr
Doha Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
New Diplomatic Area, Katifiya Zone: 66 Al Rabwa St. 310 P.O. Box: 1977 Doha / QATAR
Telefon 00974 44 951317
Faks 00974 44 951320
E-Posta doha@csgb.gov.tr
Astana Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Tashenov St. 3 010000 , Astana - KAZAKİSTAN
Telefon 0077 172 704666
Faks 0077 172 926874
E-Posta astana@csgb.gov.tr
Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Embassy of the Republic of Turkey Block: 5, Yemen Street Plot No: I6 AL-DAIYA-KUWAIT Embassies Security Zone, Istiqlal Road)- KUVEYT
Telefon 00965 222 77413
Faks 00965 252 3049
E-Posta kuveyt@csgb.gov.tr
Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Bedrettin Demirel Cad. Lefkoşa K.K.TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Telefon 0392 600 31 00
Santral 0392 22 72314 15
Faks 0392 227 37 17
E-Posta  
Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Turkish Embasy P.O.Box: 947, Tripoli - LİBYA
Telefon 00218 21  3401140
Faks 00218 21  3401146
E-Posta trablus@csgb.gov.tr
Moskova Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
7 th. Rostovskiy Per.12 115127 Moscow/ Russian Federation
Telefon 007 926 7976434
Santral

007 495 9944808

007 495 9941147

Faks 007 495 9565597
E-Posta moskova@csgb.gov.tr
Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
P.O.Box 70, Jeddah 21411- S.ARABİSTAN
Telefon 00966 2 6654873
Faks 00966 2 2840945
E-Posta cidde@csgb.gov.tr
 
Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
P.O.Box : 94 390 Riyad, 11693 S.ARABİSTAN
Telefon 00966 1 4887954
Santral 00966 1 4880101
Faks 00966 1 4887954
E-Posta riyad@csgb.gov.tr
Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Shevchenko No: 9 Asgabat - TÜRKMENİSTAN
Telefon 0099 312 392329
Telefon 0099 312 379169
Faks 0099 312 942326
E-Posta askabat@csgb.gov.tr
 







© 2019 - | T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA