22 Temmuz, 2019 - Pazartesi İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ BAŞKANLIĞI
İş Hijyeni Laboratuvarları Derneği (İSGLABDER) Başkanı Erkan KARAHASANOĞLU ve Yönetim Kurulu üyeleri Doç. Dr. Murat HACIÖMEROĞLU, Özlem ATILGAN, Atilla AYDEMİR  ve Mustafa KELEŞ, İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanı Erol TEKÇE’yi makamında ziyaret etti.

İş Hijyeni Ölçüm, Test  ve Analiz Laboratuvarları Hakkında Yönetmelik kapsamında Bakanlığımızca yetkilendirilen ve iş hijyeni alanında faaliyet gösteren laboratuvarlar adına Enstitü Başkanlığımızı ziyaret eden heyet iş hijyeni laboratuvarları olarak sahada karşılaştıkları sorunları ve Enstitümüzden ve Genel Müdürlüğümüzden beklentilerini dile getirdi. Enstitü Başkan Yardımcısı Uğur ÖZTÜRK  ve Laboratuvar Yetkilendirme Bölüm Sorumlusu  Vekili Hatice SAĞLAM’ın da katıldığı toplantıda iş hijyeni laboratuvarlarının sorunları ve enstitümüz tarafından yapılan çalışmalar üzerine istişarelerde bulunuldu.

Laboratuvar derneğinden gelen taleplerle ilgili çalışmalara başlanması ve laboratuvarların sorunlarına çözüm geliştirmek adına bundan böyle daha sık bir araya gelinmesi kararı alındı.


© 2019 - | T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA